Gyvybės išsaugojimo darbe amuletas

Sabelija logo

Ketvirtasis Gyvybės išsaugojimo darbe amuletas skirtas profesinių ligų prevencijai

ImageTęsdama tradiciją, "Sabelija" šiais metais išleido ketvirtąjį Gyvybės išsaugojimo darbe amuletą, kuris kompanijos darbuotojų nutarimu yra skirtas profesinių ligų prevencijai.

Gyvybės išsaugojimo darbe amuletai kiekvienais metais yra tradiciškai pristatomi per kasmetinę darbų saugos konferenciją, kurios metu ekspertai, specialistai ir praktikai pasidalina gerąja patirtimi sprendžiant iškilusias darbų saugos problemas įmonėse. O jų tikrai ne viena ir ne dvi... O be to, kaip parodė darbo patirtis - geriausia apsauga nuo nelaimingų atsitikimų darbe – saugoti save ir aplinkinius patiems.

To pasekoje, "Sabelija" tikėdama senovės išmintimi ir gerbdama mūsų senolių tradicijas, kaip pagalbą mums siekiant užtikrinti savo ir aplinkinių saugumą darbe, apsaugos amuletu pasirenka šermukšnį – kurio šaknys simbolizuoja devynias verslo šakas, kurios lyg stogu yra pridengtos šermukšnio šakomis, saugančiomis mus nuo nelaimingų atsitikimų darbe. Šis amuletas tampa Gyvybės išsaugojimo darbe simboliu.

Pirmieji Gyvybės išsaugojimo darbe amuletai buvo išleisti 2007 metais. Kaip tik tais metais tradicinėje konferencijoje didelis dėmesys buvo skirtas kylančioms darbų saugos problemoms, kai nusižengiama darbo taisyklėms esant neblaiviems darbo vietoje. Tuo metu ir kilo mintis dedikuoti amuletus iškylančioms aktualioms darbų saugos problemoms. Tad pirmieji amuletai skirti alkoholizmo darbe prevencijai. 2008 metais buvo išleistas antrasis Gyvybės išsaugojimo darbe amuletas, dedikuotas streso darbe prevencijai. 2009 metais išleista trečioji amuletų kolekcija dedikuota nelaimingų atsitikimų darbe prevencijai, o šiais, 2010 metais išleisti Gyvybės išsaugojimo darbe amuletai skirti profesinių ligų prevencijai.

MES tikime, kad šermukšnio simbolis saugo Lietuvoje veikiančių kompanijų vadovus ir darbuotojus, padeda jiems dirbti produktyviai, pelningai ir svarbiausia - saugiai. Mes tikime, kad kitais metais šią apsaugą sustiprins 2011 metų kolekcinis Gyvybės išsaugojimo darbe amuletas.